fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


Forum
   
ForumTematMesazhet
Asnjë mesazh i ri

Prezantoni veten ne forum

Ketu mund te prezantoheni

1228Wed Jun 16, 2010 10:11 am
messi-pedro MESsi
Asnjë mesazh i ri

Per ne

Gjithecka rreth neve dhe forumit tonë

23Sat May 29, 2010 9:43 am
albenis'FCB Rreth forumit
Asnjë mesazh i ri

Pytje dhe pergjigje

Pytje dhe pergjigjet ketu mund ti parashtroni

00
Asnjë mesazh i ri

Lajmet Flash

Te gjitha lajmet qe ndodhin per barcelona

5885Sun Aug 22, 2010 4:12 pm
Leo-Krkic Mourinho: Pep trajner ideal për Barcelonën
Asnjë mesazh i ri

Fc Barcelona

Gjithecka rreth klubit

2325Sat May 29, 2010 9:59 am
albenis'FCB Jeffren Suarez
Asnjë mesazh i ri

El Classico

Gjithecka per el classico qe jane zhvilluar dhe qe do te zhvillohen ne vitete e ardhshme

23Sat May 29, 2010 9:37 am
albenis'FCB R.Madrid-Barcelona 0-2 (2009-2010)
Asnjë mesazh i ri

Intervista pas ndeshjeve

Intervist me antarët pas qdo loje qe lune barcelona

00
Asnjë mesazh i ri

Kllubi 1899-2010

Klbui prej viti kur eshte themeluar e deri me sod

23Sat May 29, 2010 9:58 am
albenis'FCB Barcelona, askush ne bote nuk ka vlere sa katalanasit
Asnjë mesazh i ri

Lojërat e FCB

Ndeshjet e barcelones

11Mon Jun 07, 2010 10:33 am
messi-pedro Lojtaret e Barcelones
Asnjë mesazh i ri

Trasferet-Paramendimet

Te gjitha transferet apo skpekulimet qe do te behen ne barcelona

12Sat May 29, 2010 9:01 am
albenis'FCB Zyrtare : David Villa transferi i pare per barcelonen per 2010/2011
Asnjë mesazh i ri

Foto&Video për FCB

Foto dhe video per barcelonën

311Mon Aug 23, 2010 2:54 pm
Leo-Krkic Barcelona-Sevilla 4:0 Superkup
Asnjë mesazh i ri

Dizajne për FCB

Ketu mund ti postoni te gjithe dizajnet qe i keni per Barqen

513Sun Jun 13, 2010 12:16 pm
messiboy Disa dizajne per Fcb .
Asnjë mesazh i ri

Sondazhe

Sondazhe te ndryshme ..!

00
Asnjë mesazh i ri

Kampionati botror Afrika 2010

Gjithecka rreth kampionatit boteror africa 2010

1215Sat Jun 12, 2010 1:02 pm
messi-pedro URUGUAI-FRANCA, NDAHEN PA GOLA
Asnjë mesazh i ri

Ligat Europiane

Ligat e eurpes : Bundesliga , Premierliga , Seria A etj ...

57Sat May 29, 2010 9:36 am
albenis'FCB Liga e Anglis (premierliga)
Asnjë mesazh i ri

12Fri Sep 10, 2010 12:56 pm
messi-pedro Kush oo i intersuar
Asnjë mesazh i ri

Tema të Lira

Forum i lir . Diskutime lojera etj ..

929Tue Aug 24, 2010 12:08 pm
Leo-Krkic Muzik . Kulllzi
Asnjë mesazh i ri

Shporta

Shporta

00

Recently shared images

Statistikat

   
Kush është në linjë
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Anëtarët të regjistruar Asnjë
Birthdays
Birthdays

No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Forthcoming Calendar linked topics within the next 5 days
CalendarThere are no forthcoming calendar linked topic
Statistikat
Statistikat

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 228 artikuj

Forumi ka 84 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri berat Fcb

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 8 më Sat Aug 27, 2016 12:51 am  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Forumi është Kyçur Forumi është Kyçur
Ora është Thu Mar 30, 2023 4:01 pm