fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


Ligat Europiane

TematPërgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   Liga e Anglis (premierliga) 1Leo-Krkic861Shiko mesazhin e fundit Sat May 29, 2010 9:36 am
nga albenis'FCB
Asnjë mesazh i ri   Liga e gjermanis (bundesliga ) 1Leo-Krkic412Shiko mesazhin e fundit Sun May 09, 2010 10:55 am
nga Leo-Krkic
Asnjë mesazh i ri   Ligat e tjera ne evrop 0Leo-Krkic263Shiko mesazhin e fundit Sat May 08, 2010 2:49 pm
nga Leo-Krkic
Asnjë mesazh i ri   Liga e Frances 0Leo-Krkic259Shiko mesazhin e fundit Sat May 08, 2010 2:47 pm
nga Leo-Krkic
Asnjë mesazh i ri   Liga e Italis (seria a) 0Leo-Krkic432Shiko mesazhin e fundit Sat May 08, 2010 2:46 pm
nga Leo-Krkic
Moderatorët
Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Anëtarët të regjistruar Asnjë


  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement
Ora është Fri Sep 24, 2021 1:06 pm