fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


Lajmet Flash

TematPërgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   Mourinho: Pep trajner ideal për Barcelonën  0Leo-Krkic425Shiko mesazhin e fundit Sun Aug 22, 2010 4:12 pm
nga Leo-Krkic
Asnjë mesazh i ri   Alvarez Barca ka qene Superiore 0Leo-Krkic312Shiko mesazhin e fundit Sun Aug 22, 2010 1:10 pm
nga Leo-Krkic
Asnjë mesazh i ri   Villa : Barcelona eshte ekipi me i mir ku mund te shkoja 2Leo-Krkic325Shiko mesazhin e fundit Sun Jul 04, 2010 11:25 am
nga messi-pedro
Asnjë mesazh i ri   Guardiola ofron dorëheqje, por i refuzohet 0messi-pedro343Shiko mesazhin e fundit Wed Jun 16, 2010 10:13 am
nga messi-pedro
Asnjë mesazh i ri   Arsenali provokon Barcelonën 0messi-pedro310Shiko mesazhin e fundit Wed Jun 16, 2010 10:10 am
nga messi-pedro
Asnjë mesazh i ri   Puyol: Sergio Ramos, pasuesi im te Barca 0messi-pedro318Shiko mesazhin e fundit Wed Jun 16, 2010 10:07 am
nga messi-pedro
Asnjë mesazh i ri   Laporta: Negociatat për Cesc vazhdojnë 0messi-pedro321Shiko mesazhin e fundit Wed Jun 16, 2010 10:06 am
nga messi-pedro
Asnjë mesazh i ri   City, 40 milionë për Alves 1messiboy319Shiko mesazhin e fundit Wed Jun 16, 2010 10:03 am
nga messi-pedro
Asnjë mesazh i ri   Cala : Interesimi i barqes per mua osht nder 0Leo-Krkic333Shiko mesazhin e fundit Sun Jun 13, 2010 9:29 am
nga Leo-Krkic
Asnjë mesazh i ri   Barqa ndaj valegras me 29 korrik 0Leo-Krkic400Shiko mesazhin e fundit Sun Jun 13, 2010 9:28 am
nga Leo-Krkic
Asnjë mesazh i ri   Barcelona mohon edhe njëherë se do ta shesë Ibrahimovic 0Leo-Krkic321Shiko mesazhin e fundit Sun Jun 13, 2010 9:27 am
nga Leo-Krkic
Asnjë mesazh i ri   Henry do te qendroj ne barcelone 0Leo-Krkic325Shiko mesazhin e fundit Sun Jun 13, 2010 9:26 am
nga Leo-Krkic
Asnjë mesazh i ri   Marquez dëshiron të qëndrojë te Barca 0messiboy313Shiko mesazhin e fundit Sat Jun 12, 2010 11:36 pm
nga messiboy
Asnjë mesazh i ri   Barcelona mohon edhe njëherë se do ta shesë Ibrahimovic 0messi-pedro329Shiko mesazhin e fundit Sat Jun 12, 2010 1:00 pm
nga messi-pedro
Asnjë mesazh i ri   CESKU KËMBËNGUL: MË LEJONI TË LARGOHEM! 0messi-pedro343Shiko mesazhin e fundit Sat Jun 12, 2010 12:55 pm
nga messi-pedro
Asnjë mesazh i ri   BARÇA, MË E ‘POPULLUARA’ NË BOTËROR 0messi-pedro342Shiko mesazhin e fundit Thu Jun 10, 2010 11:24 am
nga messi-pedro
Asnjë mesazh i ri   Alves: Kam qenë pranë Realit 0messi-pedro346Shiko mesazhin e fundit Sun Jun 06, 2010 10:09 pm
nga messi-pedro
Asnjë mesazh i ri   LAPORTA: FANELLA E MURINJOS? NË SHUMË MË PËLQEN AJO ME REZULTATIN 2:6 0messi-pedro347Shiko mesazhin e fundit Sun Jun 06, 2010 10:05 pm
nga messi-pedro
Asnjë mesazh i ri   MESSI FLET ARABISHT / VIDEO 0messi-pedro388Shiko mesazhin e fundit Sun Jun 06, 2010 10:04 pm
nga messi-pedro
Asnjë mesazh i ri   Xavi: I kam thënë Fabregasit të vijë te Barcelona 0messi-pedro332Shiko mesazhin e fundit Sun Jun 06, 2010 10:02 pm
nga messi-pedro
Asnjë mesazh i ri   BEGIRISTAJN NË LONDËR PËR TË BINDUR DREJTUESIT E ARSENALIT 0messi-pedro309Shiko mesazhin e fundit Sat Jun 05, 2010 5:43 pm
nga messi-pedro
Asnjë mesazh i ri   West Ham ofron nje superofere per Henry 2Leo-Krkic332Shiko mesazhin e fundit Sat Jun 05, 2010 10:41 am
nga messi-pedro
Asnjë mesazh i ri   Man.Utd dhe Chelsea hyne ne gare me arsenalin per Chygrinskin 1Leo-Krkic308Shiko mesazhin e fundit Sat Jun 05, 2010 10:39 am
nga messi-pedro
Asnjë mesazh i ri   Objektivi i rradhes Fernando Torres 1Leo-Krkic322Shiko mesazhin e fundit Sat Jun 05, 2010 10:37 am
nga messi-pedro
Asnjë mesazh i ri   çmimet e lojtareve te barcelones 2messi-pedro526Shiko mesazhin e fundit Sat Jun 05, 2010 10:32 am
nga messi-pedro
Asnjë mesazh i ri   Barcelona palnifikon blerjen e disa talenteve te ri 0Leo-Krkic342Shiko mesazhin e fundit Fri Jun 04, 2010 7:19 pm
nga Leo-Krkic
Asnjë mesazh i ri   Barceloan arrine marveshje muli-milionshe me Herbalife 0Leo-Krkic295Shiko mesazhin e fundit Fri Jun 04, 2010 7:17 pm
nga Leo-Krkic
Asnjë mesazh i ri   Barqa dhe Man .City fillojne bisedimet per yaya toure 0Leo-Krkic256Shiko mesazhin e fundit Fri Jun 04, 2010 7:16 pm
nga Leo-Krkic
Asnjë mesazh i ri   Barqa kerkon robben 3Leo-Krkic243Shiko mesazhin e fundit Fri Jun 04, 2010 9:53 am
nga Leo-Krkic
Asnjë mesazh i ri   Belleti : barqa nuk duhet ti frksohet askujt 0Leo-Krkic249Shiko mesazhin e fundit Wed Jun 02, 2010 11:54 am
nga Leo-Krkic
Asnjë mesazh i ri   Raiola : Me fal pep 0Leo-Krkic245Shiko mesazhin e fundit Wed Jun 02, 2010 11:52 am
nga Leo-Krkic
Asnjë mesazh i ri   '' Oliver kembngul '' Ibra nuk osht ne shitje 0Leo-Krkic234Shiko mesazhin e fundit Tue Jun 01, 2010 10:33 am
nga Leo-Krkic
Asnjë mesazh i ri   Barcelona hap syt nga moussa sissoko 0Leo-Krkic239Shiko mesazhin e fundit Tue Jun 01, 2010 10:32 am
nga Leo-Krkic
Asnjë mesazh i ri   Railla nuk eshte i pamundur kthimi ne angli 0Leo-Krkic292Shiko mesazhin e fundit Tue Jun 01, 2010 10:32 am
nga Leo-Krkic
Asnjë mesazh i ri   Kandidatet per president do te sjellin yje ne skuader 0Leo-Krkic255Shiko mesazhin e fundit Tue Jun 01, 2010 10:31 am
nga Leo-Krkic
Asnjë mesazh i ri   Laporta : Raiola duhet te jete me i qete 0Leo-Krkic228Shiko mesazhin e fundit Tue Jun 01, 2010 10:31 am
nga Leo-Krkic
Asnjë mesazh i ri   Alou Diarra zevendesues i Yaya toure 0Leo-Krkic249Shiko mesazhin e fundit Tue Jun 01, 2010 10:30 am
nga Leo-Krkic
Asnjë mesazh i ri   Laporta: Rossel me ka zhgenjyer 0Leo-Krkic236Shiko mesazhin e fundit Tue Jun 01, 2010 10:29 am
nga Leo-Krkic
Asnjë mesazh i ri   Raiola : Barcelona e qmendur nese e shet ibrahimoviqin 0Leo-Krkic240Shiko mesazhin e fundit Tue Jun 01, 2010 10:29 am
nga Leo-Krkic
Asnjë mesazh i ri   Chelsea e City të alarmuar nga agjenti i Ibrës 0ylber239Shiko mesazhin e fundit Mon May 31, 2010 5:44 pm
nga ylber
Asnjë mesazh i ri   City, 65 milionë për dyshen Ibra – Toure? 0albenis'FCB455Shiko mesazhin e fundit Sun May 30, 2010 10:11 am
nga albenis'FCB
Asnjë mesazh i ri   Messi i pangopur kerkon edhe kepucen e arte 1Leo-Krkic266Shiko mesazhin e fundit Sat May 29, 2010 8:57 pm
nga albenis'FCB
Asnjë mesazh i ri   Barcelona 80 milion funte per rooney 2Leo-Krkic233Shiko mesazhin e fundit Sat May 29, 2010 8:51 pm
nga dDarsseeY
Asnjë mesazh i ri   Raiola ibra do te qendroje ne camp nou 1Leo-Krkic227Shiko mesazhin e fundit Sat May 29, 2010 11:18 am
nga albenis'FCB
Asnjë mesazh i ri   pique :maurinho nuk osht anti-barcelone 1Leo-Krkic218Shiko mesazhin e fundit Sat May 29, 2010 11:17 am
nga albenis'FCB
Asnjë mesazh i ri   Laporta te filloje transferimet 1Leo-Krkic223Shiko mesazhin e fundit Sat May 29, 2010 11:16 am
nga albenis'FCB
Asnjë mesazh i ri   Barcelona ne fest madrid ne vuajtje 1Leo-Krkic245Shiko mesazhin e fundit Sat May 29, 2010 11:15 am
nga albenis'FCB
Asnjë mesazh i ri   Berlusconi afer Ibres dhe Hernaes 3lumi287Shiko mesazhin e fundit Sat May 29, 2010 11:13 am
nga albenis'FCB
Asnjë mesazh i ri   Villareal deshiron rafa marquez 1Leo-Krkic225Shiko mesazhin e fundit Sat May 29, 2010 11:12 am
nga albenis'FCB
Asnjë mesazh i ri   Laporta insiston per blerje te reja 2Leo-Krkic214Shiko mesazhin e fundit Sat May 29, 2010 11:11 am
nga albenis'FCB
Moderatorët
Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Anëtarët të regjistruar Asnjë


  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement
Ora është Fri Sep 24, 2021 1:10 pm