fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


Foto&Video për FCB

TematPërgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   Barcelona-Sevilla 4:0 Superkup 1Leo-Krkic433Shiko mesazhin e fundit Mon Aug 23, 2010 2:54 pm
nga Leo-Krkic
Asnjë mesazh i ri   Barcelona-Valladollid . Kampion 2009/2010 5Leo-Krkic340Shiko mesazhin e fundit Sat Jun 19, 2010 11:08 pm
nga sufjan
Asnjë mesazh i ri   Sevilla -Barcelona 2-3 2Leo-Krkic278Shiko mesazhin e fundit Sun May 09, 2010 2:07 pm
nga Leo-Krkic
Moderatorët
Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Anëtarët të regjistruar Asnjë


  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement
Ora është Fri Sep 24, 2021 2:39 pm