fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

fcbarca-ks.tk

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWW.FCBARCA-KS.TK


2 posters

  Zyrtare : David Villa transferi i pare per barcelonen per 2010/2011

  Leo-Krkic
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Zyrtare : David Villa transferi i pare per barcelonen per 2010/2011 Empty Zyrtare : David Villa transferi i pare per barcelonen per 2010/2011

  Mesazh nga Leo-Krkic Sun May 23, 2010 2:51 pm

  Zyrtare : David Villa transferi i pare per barcelonen per 2010/2011 Dvilla11
  FC Barcelona dhe Valencia CF kanë mbyllur marrëveshjen sot në mëngjes rreth transferimit të sulmuesit Spanjoll David Villa me shifrën rreth 40 milionë euro
  Presum qe gjate muajit te kemi edhe shume transfere .Urime barcelonist


  _________________
  Zyrtare : David Villa transferi i pare per barcelonen per 2010/2011 Davidvillaw

  FCB .Catalonia . Blaugrana
  albenis'FCB
  albenis'FCB

  Numri i postimeve : 30
  Reputation : 0
  Join date : 28/05/2010

  Zyrtare : David Villa transferi i pare per barcelonen per 2010/2011 Empty Re: Zyrtare : David Villa transferi i pare per barcelonen per 2010/2011

  Mesazh nga albenis'FCB Sat May 29, 2010 9:01 am

  - sun ka me na ndal kerkush ma kejt tfort sit vjen edhe fabregas kuku ! skan qka me hi ekipat tjera n`fush hiq.Very Happy BARCELONA#1.!(L)

   Ora është Fri Sep 24, 2021 1:40 pm