fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

fcbarca-ks.tk

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Lojtaret e Barcelones

  messi-pedro
  messi-pedro
  SuperModerator
  SuperModerator

  Numri i postimeve : 36
  Reputation : 0
  Join date : 04/05/2010
  Age : 26

  Lojtaret e Barcelones Empty Lojtaret e Barcelones

  Mesazh nga messi-pedro Mon Jun 07, 2010 10:33 am

  lojtaret e Barcelonaes:
  te gjith lojtaret:
  Lojtaret e Barcelones Fc_barcelona_blueskysite

  V.Valdes
  Lojtaret e Barcelones VALDES_copia

  D.Alves
  Lojtaret e Barcelones 33122_news

  C.Puyol
  Lojtaret e Barcelones 081111113608-742-894

  Pique
  Lojtaret e Barcelones Gerard-Pique

  E.Abidal
  Lojtaret e Barcelones BCCE1517-EC5F-47B4-8814DA58205AD2A2

  Xavi
  Lojtaret e Barcelones XaviBarcelona_1859349

  Yaya Toure
  Lojtaret e Barcelones Yaya-toure

  A.Iniesta
  Lojtaret e Barcelones 304niesta-Barcelona

  Pedro
  Lojtaret e Barcelones Pedro-barcelona-champ

  David Villa
  Lojtaret e Barcelones DavidVilla

  L.Messi
  Lojtaret e Barcelones Messi-2

  Trajner:
  P.Guardiola
  Lojtaret e Barcelones Pep-guardiola


  Rezerv:

  Bojan
  Lojtaret e Barcelones Bojan-krkic-gol

  Ibrahimovic
  Lojtaret e Barcelones Zlatan-ibrahimovic-presentado-barcelona11

  S.Keita
  Lojtaret e Barcelones KEITA_copia

  S.Busquets
  Lojtaret e Barcelones 26758

  G.Milito
  Lojtaret e Barcelones Gabriel%20Milito_633794488673916250

  R.Marquez
  Lojtaret e Barcelones 3940_1

  Jose Manuel Pinto
  Lojtaret e Barcelones Pinto_copia

   Ora është Fri Sep 24, 2021 1:26 pm