fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

fcbarca-ks.tk

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWW.FCBARCA-KS.TK


    Marquez dëshiron të qëndrojë te Barca

    messiboy
    messiboy


    Numri i postimeve : 4
    Reputation : 0
    Join date : 12/06/2010

    Marquez dëshiron të qëndrojë te Barca Empty Marquez dëshiron të qëndrojë te Barca

    Mesazh nga messiboy Sat Jun 12, 2010 11:36 pm

    Marquez dëshiron të qëndrojë te Barca F.0612223848905_m

    Qendërmbrojtësi meksikan, Rafael Marquez, ka thënë se planet e tij janë që ai të qëndrojë te Barcelona.
    31 vjeçari është lidhur me një largim nga Camp Nou, pas një sezoni ku nuk luajti shpesh. E ardhmja e Marquez varet edhe nga fakti se kush i fiton zgjedhjet presidenciale të Barcelonës të shtunën e ardhshme.

    “Është e vërtetë sepse unë nuk kam luajtur shumë sezonin e fundit, por të shohim çfarë do të kërkojë klubi dhe trajneri, nëse ata janë të interesuar që unë të qëndroj apo jo. Unë kam pasur shumë oferta për t’u larguar, por unë dua të qëndroj te Barca. Kam qenë këtu për shtatë vjet. Do ishte nder për mua të vazhdoja te Barca. Kam edhe dy vite në kontratë dhe jam i lumtur me këtë ekip”, u shpreh Marquez.

      Ora është Thu Mar 28, 2024 7:58 pm