fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

fcbarca-ks.tk

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Mourinho: Pep trajner ideal për Barcelonën

  Leo-Krkic
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Mourinho: Pep trajner ideal për Barcelonën Empty Mourinho: Pep trajner ideal për Barcelonën

  Mesazh nga Leo-Krkic Sun Aug 22, 2010 4:12 pm

  Mourinho: Pep trajner ideal për Barcelonën F_082210
  Mourinho: Pep trajner ideal për Barcelonën
  Trajneri i ri i Real Madridit, Jose Mourinho ka folur për gazetën spanjolle El Pais Semanal dhe nuk e ka fshehur respektin e tij për trajnerin e Barcelonës, Pep Guardiola.
  Shumica me shumë rezervë e pritën përcaktimin e Juan Laporta si pasues të Frank Rijkaard, për shkak të mungesës së përvojës. Por strategu befasoi duke fituar të gjithë titujt e mundshëm në vitin e parë të tij si trajner i Barcelonës.

  Jose Mourinho, i cili tash është rivali kryesor i Guardiolës, po ashtu ka shprehur admirimin për spanjollin dhe ka thënë se ai do t’i ofronte marrëveshje dhjetëvjeçare atij, nëse do të ishte në stolin drejtues të klubit katalanas.

  “Pep është trajner i përkryer për Barcelonën. Ai është katalanas, ai është i lundur atje, ai është mik i Cruiff dhe fansat e duan shumë. Kur Sandro Rosell u caktua president i ri dhe i ofroi marrëveshje gjashtëvjeçare – unë do t’i ofroja marrëveshja 10-vjeçare”, ka thënë Mourinho.


  _________________
  Mourinho: Pep trajner ideal për Barcelonën Davidvillaw

  FCB .Catalonia . Blaugrana

   Ora është Fri Sep 24, 2021 3:09 pm