fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

fcbarca-ks.tk

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWW.FCBARCA-KS.TK


2 posters

  Kush oo i intersuar

  Leo-Krkic
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Kush oo i intersuar Empty Kush oo i intersuar

  Mesazh nga Leo-Krkic Sun Aug 22, 2010 4:37 pm

  Ketu mund te luaj bastore do te kete edhe shperbime ju mirepresim kush osht i intersuar kalllxon .
  i par jam unn .


  _________________
  Kush oo i intersuar Davidvillaw

  FCB .Catalonia . Blaugrana
  messi-pedro
  messi-pedro
  SuperModerator
  SuperModerator

  Numri i postimeve : 36
  Reputation : 0
  Join date : 04/05/2010
  Age : 26

  Kush oo i intersuar Empty Re: Kush oo i intersuar

  Mesazh nga messi-pedro Fri Sep 10, 2010 12:56 pm

  lojrat per le shtunen qe i kam luajtur un

  Barcelona-Hercules 1-3+
  Inter-Udinese 1
  Cesena-Milan 2
  Valencia-Santander 1
  Real-Osasuna 1
  Man City-Blackburn 1
  Arsenal-Bolton 1
  West Ham-Chelsea 5+

   Ora është Fri Sep 24, 2021 1:41 pm