fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

fcbarca-ks.tk

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWW.FCBARCA-KS.TK


  Barcelona-Sevilla 4:0 Superkup

  Leo-Krkic
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Barcelona-Sevilla 4:0 Superkup Empty Barcelona-Sevilla 4:0 Superkup

  Mesazh nga Leo-Krkic Mon Aug 23, 2010 2:47 pm

  Ndeshja e parë e superkupës së Spanjës.Barcelona me shumë mungesa të lojtarëve do të duhet të përballojë skuadrën andaluziane e cila kërkon pse jo fitorën me një rezultat të kënaqshëm për ndeshjën e dytë.Sigurisht,Guardiola do të duhet të marrë edhe shumë lojtarë nga akademia e shkollës së Barcelonës.

  Data : 14 Gusht 2010,e shtunë
  Ora : 21:30
  Vendi : Sevilla,Spanjë
  Stadiumi : Ramon Sanchez Pizjuan


  _________________
  Barcelona-Sevilla 4:0 Superkup Davidvillaw

  FCB .Catalonia . Blaugrana
  Leo-Krkic
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Barcelona-Sevilla 4:0 Superkup Empty Golat e ndeshjes

  Mesazh nga Leo-Krkic Mon Aug 23, 2010 2:54 pm  _________________
  Barcelona-Sevilla 4:0 Superkup Davidvillaw

  FCB .Catalonia . Blaugrana

   Ora është Fri Sep 24, 2021 1:28 pm