fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

fcbarca-ks.tk

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWW.FCBARCA-KS.TK


2 posters

  Rreth forumit

  Leo-Krkic
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Rreth forumit Empty Rreth forumit

  Mesazh nga Leo-Krkic Wed May 05, 2010 1:16 am

  Ketu mund te bisedoni gjithecka rreth forumit ton qka doni


  _________________
  Rreth forumit Davidvillaw

  FCB .Catalonia . Blaugrana
  albenis'FCB
  albenis'FCB

  Numri i postimeve : 30
  Reputation : 0
  Join date : 28/05/2010

  Rreth forumit Empty Re: Rreth forumit

  Mesazh nga albenis'FCB Sat May 29, 2010 9:43 am

  [b]pom pelqen forumi shum .!

   Ora është Fri Sep 24, 2021 3:10 pm