fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

fcbarca-ks.tk

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWW.FCBARCA-KS.TK


2 posters

  Liga e Anglis (premierliga)

  Leo-Krkic
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  Liga e Anglis (premierliga) Empty Liga e Anglis (premierliga)

  Mesazh nga Leo-Krkic Sat May 08, 2010 2:48 pm

  Ketu mund te bisedoni gjithecka rreth liges e italis gjithastu te postoni foto dhe video nga primierliga .


  _________________
  Liga e Anglis (premierliga) Davidvillaw

  FCB .Catalonia . Blaugrana
  albenis'FCB
  albenis'FCB

  Numri i postimeve : 30
  Reputation : 0
  Join date : 28/05/2010

  Liga e Anglis (premierliga) Empty Re: Liga e Anglis (premierliga)

  Mesazh nga albenis'FCB Sat May 29, 2010 9:36 am

  - n`premier league m`pelqen Man.Utd amo se du !

   Ora është Fri Sep 24, 2021 1:37 pm