fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

WWW.FCBARCA-KS.TK


  R.Madrid-Barcelona 0-2 (2009-2010)

  Leo-Krkic
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  R.Madrid-Barcelona 0-2 (2009-2010) Empty R.Madrid-Barcelona 0-2 (2009-2010)

  Mesazh nga Leo-Krkic prej Mon May 10, 2010 1:29 pm

  gjithecka rreth ndeshjes se dyte te zhvviluar ne santiago bernabeu ku barqa fitoj 0-2 me golen e messis dhe pedros