fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

fcbarca-ks.tk

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWW.FCBARCA-KS.TK


3 posters

  MESsi

  messi-pedro
  messi-pedro
  SuperModerator
  SuperModerator

  Numri i postimeve : 36
  Reputation : 0
  Join date : 04/05/2010
  Age : 26

  MESsi Empty Re: MESsi

  Mesazh nga messi-pedro Wed Jun 16, 2010 10:11 am

  ishalla kalon mir me ne
  Leo-Krkic
  Leo-Krkic
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 193
  Reputation : 13
  Join date : 03/05/2010
  Location : N`camp Nou

  MESsi Empty Re: MESsi

  Mesazh nga Leo-Krkic Sun Jun 13, 2010 12:24 am

  Mmir se vjen ne forumm messiboy kalo mir


  _________________
  MESsi Davidvillaw

  FCB .Catalonia . Blaugrana
  messiboy
  messiboy

  Numri i postimeve : 4
  Reputation : 0
  Join date : 12/06/2010

  MESsi Empty MESsi

  Mesazh nga messiboy Sat Jun 12, 2010 11:29 pm

  tung une jam lenti nga pz jam 14

  Sponsored content

  MESsi Empty Re: MESsi

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Sep 24, 2021 1:29 pm