fcbarca-ks.tk

Nuk jeni i regjistruar . Atherë regjistrohuni ketu dhe postoni .Faliminderit qe po kaloni kohen e Lir ne forumin toN .

fcbarca-ks.tk

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWW.FCBARCA-KS.TK


    Raiola : Me fal pep

    Leo-Krkic
    Leo-Krkic
    Admin
    Admin


    Numri i postimeve : 193
    Reputation : 13
    Join date : 03/05/2010
    Location : N`camp Nou

    Raiola : Me fal pep Empty Raiola : Me fal pep

    Mesazh nga Leo-Krkic Wed Jun 02, 2010 11:52 am

    Mino Raiola,agjenti i suedezit Zlatan Ibrahimoviç,i ka kerkuar falje publikisht trajnerit Guardiola,pas atyre fjalve shokuese ne media se ''nese Guardiola tash pas nje viti mendon ta shes Ibren,atehere duhet te kerkoj trajtim mjeksor ne nje spital psikiatrik''.Pas ketij rasti,ka reaguar edhe presidenti Laporta duke thene se Raiola duhet te jete me i qete dhe nuk guxon edhe njehere te flas ashtu ne media.

    ''Fjelet per Guardiolen me te vertet ishin shume te keqija.Por ata ishin te nxjerur nga konteksti'',theksoi Raiola duke vazhduar:''Une asnjeher nuk kam thene se ai (Guardiola) duhet te shkoje ne nje spital psikiatrik,pasi askush deri sot nuk ka deklaruar se Ibra eshte ne shitje.Dua ti kerkoj falje edhe Guardioles edhe klubit dhe nuk do flas me asnje fjale per te ardhmen e Ibres pasi Laporta dhe Txiki Begiristain deklaruan publikisht se Ibra nuk eshte ne shitje''.

    Me pas,Raiola tentoi te sqaroj se çka ka dashur te thote ne te vertet.

    ''Ate te cilen une e mendoja ishte se nese bleni nje fotografi te Van Gog me vlere 75 milion euro,do te ishte çudi nese dy jave me vone nuk e deshironi me.Ibra eshte i lumtur te Barcelona dhe nuk ka asnje problem mes tij dhe klubit,eshte normale qe nuk deshiron te qendroj ne stol po cili lojtar deshiron te qendroj rezerv ? Eshte normale qe edhe shume klube tjera te medhaja interesohen per Ibren por ai nuk ka ne plan te largohet.Ai nuk e ka humbur motivimin dhe nuk eshte i merzitur pas ardhjes se David Villes'',ka perfunduar Raiola

      Ora është Sat Apr 27, 2024 2:52 am